Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

SONAX Polir Per Fara - 276141

SONAX Polir Per Fara - 276141

SONAX Polir Per Fara - 276141

Pastë e veçantë bluarëse për freskimin e fenerëve plastikë të zverdhur dhe mat. Heq gërvishtjet e lehta deri në mesatare dhe rikthen qartësinë origjinale. Ai përsëri siguron dalje optimale të dritës. Rrit sigurinë e drejtimit dhe përmirëson pamjen e përgjithshme. Për dritat e përparme dhe të pasme. Për përdorim me një makinë lustrimi.

Çmimi i rregullt €13,75
Çmimi i rregullt €11,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €13,75
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota