Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

SONAX Polir - 300100

SONAX Polir - 300100

SONAX Polir - 300100 Polir standard për ngjyrë standarde dhe me shkëlqim të humbur. Jep një shkëlqim të lartë. Pastron, poliron dhe siguron mbrojtje afatgjate. Mikro-abrazivët e produktit pastrojnë sipërfaqen në mënyrë gjentile, eliminon vrazhdësinë, rikthen shkëlqimin dhe ngjyrën.
Çmimi i rregullt €5,99
Çmimi i rregullt €4,79 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,99
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota