Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

SONAX Pastrues Për Sistemin e Dieselit - 518100

SONAX Pastrues Për Sistemin e Dieselit - 518100

SONAX Pastrues Për Sistemin e Dieselit - 518100 SONAX Pastrues Për Sistemin e Dieselit Aditiv i formuluar në mënyrë që ti largojë mbetjet e dëmshme nga i gjithë sistemi i Diesel-it dhe ta mbajë atë të pastër. Po ashtu pastron injeksionet dhe gjithë dhomën e djegjës.
Çmimi i rregullt €5,39
Çmimi i rregullt €4,31 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,39
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota