Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

SONAX Pastrues për biçikleta 750ml - 852400

SONAX Pastrues për biçikleta 750ml - 852400

SONAX Pastrues për biçikleta 750ml - 852400

Pastruesi i fuqishëm largon tërësisht edhe papastërtitë më të forta nga komplet biçikleta. Mund ti pastrojë zingjirët dhe mbajtëset e zingjirëve. Mund të përdoret me të gjitha llojet e materialeve, si fiber-karboni, plastikën, aluminin, ngjyrën matt dhe të tjera. Mund të përdoret edhe për e-biçikleta.

Çmimi i rregullt €7,90
Çmimi i rregullt €6,32 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €7,90
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota