Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

SONAX Pastrues I Xhamave 500ml - 338241

SONAX Pastrues I Xhamave 500ml - 338241

SONAX Pastrues I Xhamave 500ml - 338241 Për pastrimin e xhamave, dritave dhe pasqyrave si brenda ashtu edhe jashtë. Largon insektet dhe papastërtitë e rrugës brenda sekondave – madje mund të përdorët edhe para larjes së veturës. Largon shtresat e yndyrshme dhe mbetjet e nikotinës. Me aromë të freskët.
Çmimi i rregullt €5,70
Çmimi i rregullt €4,56 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,70
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota