Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Pastrues I xhamave 10L - 335600

SONAX Pastrues I xhamave 10L - 335600

SONAX Pastrues I xhamave 10L - 335600

Largon mbetjet e insekteve, vajrat, silikonin, papastërtitë e shkaktuara nga auspuhi dhe mbetjet e nikotinës nga të gjitha sipërfaqet e xhamave si brenda ashtu edhe jashtë pa lënë shenja. Po ashtu ideale për përdorim në shtëpi për pastrimin e xhamave dhe pasqyreve. Pa Fosfat.

Çmimi i rregullt €60,00
Çmimi i rregullt €48,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €60,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota