Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

SONAX Pastrues I Sistemit të Auto-Klimave - 323100

SONAX Pastrues I Sistemit të Auto-Klimave - 323100

SONAX Pastrues I Sistemit të Auto-Klimave - 323100

Pastron tërësisht sistemin e klimës së veturës. Eliminon bakteriet, kundërmimet dhe mikrobet tjera. Dezinfekton dhe eliminon kundërmimet e pakëndshme. E thjeshtë të përdoret
Çmimi i rregullt €5,75
Çmimi i rregullt €4,60 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,75
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota