Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Pastrues i Interierit - 321605

SONAX Pastrues i Interierit - 321605

SONAX Pastrues i Interierit - 321605 Produkt për pastrimin e interierit. Mund të përdorët si në veturë ashtu edhe në shtëpi. Largon tërësisht papastërtitë nga pjesët e brendshme të makinës, tapiceritë, mbulojat e pëlhurës, vijat plastike të tavanit, dhe tavanit kabriolet. Lë një aromë të këndshme. Pa fosfat. Mund të përzihet me ujë 1:10 deri 1:50 .
Çmimi i rregullt €47,50
Çmimi i rregullt €38,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €47,50
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota