Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

SONAX Pastrues i Interierit - 321200

SONAX Pastrues i Interierit - 321200

SONAX Pastrues i Interierit - 321200 SONAX Pastrues i Interierit Produkt për pastrimin e interierit. Mund të përdorët si në veturë ashtu edhe në shtëpi. Le një aromë të këndshme. Largon tërësisht papastërtitë nga pjesët e brendshme të makinës, tapiceritë, mbulojat e pëlhurës, vijat plastike të tavanit, dhe tavanit kabriolet.
Çmimi i rregullt €7,24
Çmimi i rregullt €5,79 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €7,24
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota