Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

SONAX Pastrues i Fellneve PLUS acid-free - 230500

SONAX Pastrues i Fellneve PLUS acid-free - 230500

SONAX Pastrues i Fellneve PLUS acid-free - 230500 Pastrues shumë efektiv për të gjitha llojeve të fellneve. Lehtë eliminon papastërtitë më të forta si pluhurin e frenave, mbetjet e vajit, mbetjet e gomave dhe të gjitha papastërtitë të rrugës, po ashtu eliminon papastërtinë nga çeliku i ngjyrosur dhe fellnet e aliazhit. Pastim gjentil përmes vlerës neutrale t PH-s. Me aromë limoni.
Çmimi i rregullt €46,80
Çmimi i rregullt €37,44 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €46,80
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota