Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

SONAX Pastë për Krom dhe Alumin - 308000

SONAX Pastë për Krom dhe Alumin - 308000

SONAX Pastë për Krom dhe Alumin - 308000 Pastë abrazive për heqjen e korrozionit, pjesëve të njollosura dhe pjesëve të mjegullosura të kromit, aluminit, tunxhit, bakrit, dhe tjera metaleve të pa ngjyrosura.
Çmimi i rregullt €4,90
Çmimi i rregullt €3,92 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €4,90
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota