Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Pastë Abrazive SP 06-02 - 320300

SONAX Pastë Abrazive SP 06-02 - 320300

SONAX Pastë Abrazive SP 06-02 - 320300 Eliminon gërvishtjet dhe shton shkëlqimin. Zbut dhe largon gërvishtjett. Eliminon ngjyrën jo të kthjellët. Para- përgatitë një sipërfaqe të përshtatshme për ri-ngjyrosjen ose ri-llakirimin e veturës.
Çmimi i rregullt €24,99
Çmimi i rregullt €19,99 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €24,99
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota