Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

SONAX Mbrojtës Për Plastkë int & ext

SONAX Mbrojtës Për Plastkë int & ext

Losion i cilësisë së lartë për pjesët plastike dhe ato të gomës.Pastron, mirëmban dhe mbron mbrenda dhe jashtë.Depërton thellë në sipërfaqe.Pjesët e plastikës dhe gomës pastrohën lehtë dhe mbrohën nga të gjitha efektet klimatike .Antistatik, rifreskon ngjyrat dhe lë aromë të këndshme. Një rezultat i shkëlqyer!

Çmimi i rregullt €7,40
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €7,40
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota