Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Mbrojtës Për Plastkë 5L - 205500

SONAX Mbrojtës Për Plastkë 5L - 205500

SONAX Mbrojtës Për Plastkë 5L - 205500 Losion i cilësisë së lartë për pjesët plastike dhe ato të gomës.Pastron, mirëmban dhe mbron mbrenda dhe jashtë.Depërton thellë në sipërfaqe.Pjesët e plastikës dhe gomës pastrohën lehtë dhe mbrohën nga të gjitha efektet klimatike .Antistatik, rifreskon ngjyrat dhe lë aromë të këndshme. Një rezultat i shkëlqyer!
Çmimi i rregullt €70,00
Çmimi i rregullt €44,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €70,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota