Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Mbrojtës i Sistemit të Dieselit për Sistemet e Dieselit Common Rail - 521100

SONAX Mbrojtës i Sistemit të Dieselit për Sistemet e Dieselit Common Rail - 521100

SONAX Mbrojtës i Sistemit të Dieselit për Sistemet e Dieselit Common Rail - 521100 Mbrojtës i Sistemit të Dieselit për Sistemet e Dieselit Common Rail Aditiv i ri anti bakterial dhe agjentë anti-oksidimi. Zgjat jetën e punës të Diesel sistemeve. Kursen naftën duke precizuar injeksionin e Dieselit dhe automatizimin.
Çmimi i rregullt €5,90
Çmimi i rregullt €4,72 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,90
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota