Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

SONAX Mbrojtës i Plastikës Exterier 1L - 210300

SONAX Mbrojtës i Plastikës Exterier 1L - 210300

SONAX Mbrojtës i Plastikës Exterier 1L - 210300 SONAX Mbrojtës i Plastikës Exterier Mirëmban pjesët e jashtme të pa ngjyrosura të plastikës. Sjell një shkëlqim të ri për pjesët e gërvishtura dhe intensifikon ngjyrat. Mbyll gërvishtjet e mëhershme duke siguruar ruajtje të jashtëzakonshme të cilat do ti rezistojnë disa larjeve me shampon.
Çmimi i rregullt €19,10
Çmimi i rregullt €15,28 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €19,10
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota