Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Mbrojtes i Plastikes - 205405

SONAX Mbrojtes i Plastikes - 205405

SONAX Mbrojtes i Plastikes - 205405

SONAX PROFILINE Agjent mbrojtës plastik - 205405 Agjent mbrojtës plastik, për mirëmbajtjen profesionale të makinave. Rifreskon ngjyrat, lë një shkëlqim delikate dhe mbulon njollat ​​dhe gërvishtjet e forta. Mbron të gjitha sipërfaqet plastike në brendësi të automjetit. Mbrojtje optimale për ndarjen e motorit. Pa tretës.

Çmimi i rregullt €18,70
Çmimi i rregullt €14,96 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €18,70
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota