Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

SONAX Losion Për Kujdesie Të Lëkurës - 291141

SONAX Losion Për Kujdesie Të Lëkurës - 291141

SONAX Losion Për Kujdesie Të Lëkurës - 291141 SONAX Losion Për Kujdesie Të Lëkurës Losion i cilësisë së lartë për pastrimin dhe kujdesin e lëkurave te buta të makinave, motoçikletave, artikujve të tjerë si dhe lëkurave artificiale. Heq papastërtitë, vajin dhe yndyrat. Përmbajtja e produktit mban lëkurën të zhdërvjellët. Me aromë të lëkurës dhe mbrojtje ndaj rrezeve Ultra Violete.
Çmimi i rregullt €7,89
Çmimi i rregullt €6,31 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €7,89
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota