Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

SONAX Lëkurë Sintetike - 417700

SONAX Lëkurë Sintetike - 417700

SONAX Lëkurë Sintetike - 417700 Lëkurë EXTRA e madhe dhe e cilësisë së lartë më kapacitet të lartë absorbimi. Kualitet Premium. Rezistues ndaj tretësve. Ideale për kroskot. Po ashtu i përshtatshëm për mirëmbajtje të shtëpisë dhe pastrimin e xhamave. Gjithmonë e gatshme për përdorim falë kutisë që mbyllet prapë.
Çmimi i rregullt €5,49
Çmimi i rregullt €3,99 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,49
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota