Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Leckë Mikrofiber ULTRA E MIRË - 450700

SONAX Leckë Mikrofiber ULTRA E MIRË - 450700

SONAX Leckë Mikrofiber ULTRA E MIRË - 450700 Leckë profesionale për kërkesat më të larta edhe për sipërfaqet e ndjeshme. Për rezultatin perfekt pas kujdesit në ngjyrën e veturës, nuk lë mbetje apo gërvishtje. Me kënde të rrumbullakosura dhe të qepura me ngjyra të ndryshme për shmangien e përdorimit të produkteve të ndryshme në një leckë. Ideale për aplikimin e SONAX Profiline Nano Paint Protect. 85% Polyester 15% polyamide.
Çmimi i rregullt €13,75
Çmimi i rregullt €11,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €13,75
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota