Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

SONAX Lecka për Polirim - 422200

SONAX Lecka për Polirim - 422200

SONAX Lecka për Polirim - 422200 Sonax Lecka për Polirim është lecke e butë dhe e leshët e cila reagon butësisht në sipërfaqen e veturës dhe nuk lë gërvishtje. Ruan kualitetin edhe në qoftë se përdoret me tretës. Paketimi përmban 15 lecka.
Çmimi i rregullt €4,40
Çmimi i rregullt €3,52 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €4,40
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota