Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Lecka për Polirim

SONAX Lecka për Polirim

Sonax Lecka për Polirim është lecke e butë dhe e leshët e cila reagon butësisht në sipërfaqen e veturës dhe nuk lë gërvishtje. Ruan kualitetin edhe në qoftë se përdoret me tretës. Paketimi përmban 15 lecka.

Çmimi i rregullt €4,40
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €4,40
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota