Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Larguesi insekteve - 624600

SONAX Larguesi insekteve - 624600

SONAX Larguesi insekteve - 624600

Ai shpërndan shpejt depozitat e insekteve në sipërfaqe xhami, llak, krom dhe plastike dhe është i butë
mbi materialet. Heq pa mundim edhe mbetjet e thara të insekteve. Ideale si produkt për të parën
pastrimi në instalimet automatike të larjes së automjeteve.

Çmimi i rregullt €62,50
Çmimi i rregullt €50,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €62,50
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota