Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

SONAX Largues i mbetjeve të drunjëve - 390300

SONAX Largues i mbetjeve të drunjëve - 390300

Largon mbetjet e drunjëve, jashtëqitjet e zogjve dhe tjera mbetjeve organike nga sipërfaqet e veturës si ngjyra, xhami, kromi dhe plastika shpejtë dhe duke mos lënë shenja. Mund të trajtohën edhe xhamat e 100% të kjartë dhe xhamat e dritave XENON, plastikët anti-shkëlqim të dritave përpara etj.

Çmimi i rregullt €10,50
Çmimi i rregullt €8,40 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €10,50
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota