Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

SONAX Largues i Gërvishtjeve 75ml - 305000

SONAX Largues i Gërvishtjeve 75ml - 305000

SONAX Largues i Gërvishtjeve 75ml - 305000 SONAX Largues i Gërvishtjeve Largon gërvishtjet në plastik, perspex dhe plexiglass. Për përdorim në drita të veturave, dritare plastike konvertuese, mikrobus kampimi në dritaret e barkës dhe aeroplanit, telefonave celularë dhe në treguesit e orëve, mobileve me xhama akrilik etj.
Çmimi i rregullt €11,00
Çmimi i rregullt €8,80 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €11,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota