Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Laps për Parandalim e Ngrirjës së Gomave - 499100

SONAX Laps për Parandalim e Ngrirjës së Gomave - 499100

SONAX Laps për Parandalim e Ngrirjës së Gomave - 499100

Parandalon gumat e dyerve, mbulesën e veturave kabriolet, gomën rreth xhamave nga ngrirja dhe ngjitja e në mes tyre në muajt e ftohtë të dimrit. Mirëmban dhe ruan gomën dhe mban atë elastike.

Çmimi i rregullt €4,25
Çmimi i rregullt €3,40 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €4,25
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota