Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

SONAX Koncentrat i Shamponit dhe Wax-it - 313200

SONAX Koncentrat i Shamponit dhe Wax-it - 313200

SONAX Koncentrat i Shamponit dhe Wax-it - 313200
Koncentrat. Për kujdes të shpejtë të ngjyrës. Pastron dhe mbron ngjyrën në një hap. Jep shkëlqim dhe ruan ngjyrën për një kohë të gjatë.

Çmimi i rregullt €5,80
Çmimi i rregullt €4,64 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,80
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota