Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Injektor i Karburantit & Pastrues i Karburatorit. - 519100

SONAX Injektor i Karburantit & Pastrues i Karburatorit. - 519100

SONAX Injektor i Karburantit & Pastrues i Karburatorit. - 519100 SONAX Injektor i Karburantit & Pastrues i Karburatorit. Aditiv i formuluar për parandalimin e problemeve të ndezjes, përtacinë e motorit, përgjigjën e dobët të valvulës dhe humbjen e fuqisë. Pastron injektorët, karburatorat, valvulat, kandelat etj.
Çmimi i rregullt €5,39
Çmimi i rregullt €4,31 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,39
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota