Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

SONAX Flexi-Teh - 417400

SONAX Flexi-Teh - 417400

SONAX Flexi-Teh - 417400 Flexi-Tehu i terë(thanë) sipërfaqet e lagura brenda sekondave duke mos i dëmtuar ato. Flexi-Tehu i kualitetit të lartë është fleksibil dhe adaptohet në çfarë do lloj forme të sipërfaqes. Me pak fërkime ju siguroni mbrojtje maksimale të sipërfaqes. Ideale për përdorim pas larjes së veturës apo për largimin e xhamave të lagura apo të avullosura.
Çmimi i rregullt €25,00
Çmimi i rregullt €20,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €25,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota