Kalo te informacioni i produktit
1 e 7

SONAX Dorëz për kujdesin e plastikës - 417200

SONAX Dorëz për kujdesin e plastikës - 417200

SONAX Dorëz për kujdesin e plastikës - 417200 SONAX Dorëza për kujdesin e plastikës lehtëson përdorimin e produkteve të plastikës në veturë duke siguruar rezultat të jashtëzakonshëm. Xhepi dhe forma e saj speciale bën më të lehtë depërtimin në pjesët ku është vështirë të depërtohet.
Çmimi i rregullt €3,75
Çmimi i rregullt €3,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €3,75
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota