Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Sonax Ceramic nass versiegelung

Sonax Ceramic nass versiegelung

Një formulë e fuqishme për të mbrojtur bojën, kromin dhe sipërfaqet plastike të automjetit tuaj. Në pak minuta, mund të aplikohet në të gjithë automjetin, duke mbrojtur automjetin tuaj deri në 2 muaj. Formula e re përshpejton tharjen e automjetit. Rifreskon efektin sipërfaqësor dhe mbron nga papastërtitë.
Çmimi i rregullt €17,99
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €17,99
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota