Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

SONAX Brushë Speciale - 491400

SONAX Brushë Speciale - 491400

SONAX Brushë Speciale - 491400 Shpejtë dhe lehtë largon qimet e kafshëve nga ulëset, tapiceritë dhe tepihët. SONAX Brusha Speciale ka fije të gjata të gomës të cilat mbledhin të gjitha qimet e kafshëve dhe nuk e dëmtojnë sipërfaqen të cilën e trajtojnë.
Çmimi i rregullt €12,90
Çmimi i rregullt €11,68 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €12,90
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota