Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Brushë për pastrimin e fellneve

SONAX Brushë për pastrimin e fellneve

Brushë për pastrimin e papastërtive të forta dhe që janë në vende të papërshtatshme në fellnet e çelikut dhe aliazhit të lehtë. Ideale për përdorim me të gjithë pastruesit e fellneve të Sonax-it.

Çmimi i rregullt €5,80
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,80
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota