Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

SONAX Activ Foam Energy 1L - 618300

SONAX Activ Foam Energy 1L - 618300

SONAX Activ Foam Energy 1L - 618300

Pastrues i fuqishëm me shkumë shumë aktive për larjen e makinave dhe automjeteve të transportit. Gjithashtu ideale si shampo, kundër insekteve dhe pastrues rrotash. Pa fosfate.

Çmimi i rregullt €13,38
Çmimi i rregullt €10,70 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €13,38
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota