Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Kenotek Globo 3600 (SHAMPON PER JASHT)

Kenotek Globo 3600 (SHAMPON PER JASHT)

Pastrues me permbajtes alkaline i cili shenrdohet ne shkume. Pastron te gjitha llojet e veturave. Aplikoni dozimin e sakt nga fillimi deri ne fund. Lejoni qe sipërfaqet ta perpunojne mire produktit. Shperlani sipërfaqet me uje me presion te larte (kompresor). Lexoni “Data Sheet” para përdorimit.
Shume efektiv ne largimin e papastërtive te trafikut dhe per pastrim pa prekje.
Çmimi i rregullt €56,25
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €56,25
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota