Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Falcon Pastrues I Xhamave

Falcon Pastrues I Xhamave

Detërgjenti është I destinuar për pastrimin e xhamave të veturës. Për shkak të formulës unike të shkumës produkti largon të gjitha njollat nga të gjitha sipërfaqet e xhamave duke mos lënë shenja. Agjenti Bio-Shkatërrues sipas formulës speciale 2në1 largon në mënyrë efikase insektet nga xhami, dritat dhe sipërfaqeve të tjera të veturës.

Çmimi i rregullt €2,99
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €2,99
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota