Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Falcon Pastrues I Tekstilit

Falcon Pastrues I Tekstilit

Detërgjenti është I destinuar për pastrimin e tapicerive dhe interierit të veturës. Për shkak të formulës unike të shkumës produkti pastron, rinovon, ndez dhe neutralizon ngjyrat dhe largon kundërmimet në mënyrë të përsosur. Lë një aromë të këndshme. Ajo rikthen në masë të madhe freskinë dhe ngjyrat intensive të tapicerive.

Çmimi i rregullt €3,35
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €3,35
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota