Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Drita LED Canbus C5-10W

Drita LED Canbus C5-10W

Drita me 6 LED, për ndriqim të tabelave dhe ndriqim të brendshëm me CANBUS (mashtures i kompjuterëve).

Çmimi i rregullt €3,55
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €3,55
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota