Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Drita LED Canbus BAX9S

Drita LED Canbus BAX9S

Drita me 2 LED, për pozicione përpara, ndriqim të brendshëm dhe ndriqim të tabelave me CANBUS (mashtures i kompjuterëve).

Çmimi i rregullt €4,60
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €4,60
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota