Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Drita Led C5

Drita Led C5

Drita me 6 LED, për ndriqim të tabelave dhe ndriqim të brendshëm me CANBUS (mashtures i kompjuterëve).

Çmimi i rregullt €2,60
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €2,60
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota