Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Clinex Aroma Relaks

Clinex Aroma Relaks

Clinex Aroma Relaks është ozonuesi i përsosur i ajrit për shtëpinë ose makinën tuaj. Me dizajnin e tij kompakt dhe veçoritë e thjeshta për t'u përdorur, ky ozonues ajri do ta mbajë mjedisin tuaj të pastër dhe të freskët. Clinex Aroma Relaks përdor teknologji të avancuar për të pastruar dhe freskuar ajrin në shtëpinë ose makinën tuaj shpejt dhe me efikasitet. Me funksionimin e tij të qetë dhe veçoritë e thjeshta për t'u përdorur, Clinex Aroma Relaks është ozonuesi i përsosur i ajrit për shtëpinë ose makinën tuaj.

Çmimi i rregullt €5,20
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,20
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota