Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Clinex Aroma Plus Oriental

Clinex Aroma Plus Oriental

Prezantimi i Clinex Aroma Plus Oriental, ozoneri më i mirë i ajrit për shtëpinë dhe makinën tuaj. Ozoneri ynë inovativ i ajrit është krijuar për t'ju dhënë përvojën e përsosur të pastrimit të ajrit. Ka një motor të fuqishëm që pompon ajrin e pasur me ozon për të hequr të gjitha grimcat e ajrit, aromat dhe bakteret. Sistemi i tij i filtrimit me shumë faza siguron që ajri juaj të mos ketë pluhur, polen dhe alergjenë të tjerë. Teknologjia e saj e avancuar e jonizimit ndihmon në neutralizimin e tymit, aromave dhe ndotësve të tjerë, duke e lënë ajrin tuaj të nuhasë dhe të ndjehet i freskët. Opsioni unik i aromës orientale i shton një aromë të këndshme mjedisit tuaj, duke krijuar një atmosferë qetësuese dhe tërheqëse. Me instalim të lehtë dhe funksionim të thjeshtë, Clinex Aroma Plus Oriental sigurisht që do ta bëjë pastrimin e ajrit të lehtë dhe të këndshëm.

Çmimi i rregullt €5,20
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,20
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota