Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Clinex Aroma Limon 650ml

Clinex Aroma Limon 650ml

Ozoneri i lëngshëm i ajrit Clinex Aroma është zgjidhja perfekte për të mbajtur aromën e freskët të shtëpisë ose makinës suaj. Kjo pajisje kompakte përdor një teknologji unike të ozonimit për të eliminuar aromat, bakteret, madje edhe viruset, duke e lënë ajrin tuaj të ketë erë të këndshme dhe të pastër. Molekulat e ozonit që prodhon janë dukshëm më të vogla se ato të një pastruesi tradicional ajri, duke i lejuar ato të depërtojnë thellë në pëlhura dhe sipërfaqe të tjera për të hequr aromat. Është gjithashtu tepër i lehtë për t'u përdorur - thjesht shtypni butonin dhe shijoni ajër të bukur dhe të pastër. Me nivelin e tij të ulët të zhurmës dhe baterinë afatgjatë, Ozoneri i lëngshëm i ajrit Clinex Aroma është zgjidhja perfekte për një shtëpi apo makinë më të freskët, më të shëndetshme.

Çmimi i rregullt €5,20
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,20
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota