Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Clinex Air Freshener Relax

Clinex Air Freshener Relax

Clinex Air Freshener Relax është mënyra e përsosur për të freskuar shtëpinë dhe makinën tuaj. Ky ozoner me ajër të lëngshëm është krijuar për të hequr shpejt dhe me efikasitet aromat nga ajri pa lënë mbetje. Me formulën e tij unike, eliminon në mënyrë efektive aromat nga erërat e kafshëve shtëpiake, tymi, gatimi dhe ajri i mykur. Ky freskues i fuqishëm ajri ndihmon gjithashtu në reduktimin e alergeneve në ajër dhe për të krijuar një aromë të këndshme dhe freskuese. Është gjithashtu jo toksik, duke e bërë plotësisht të sigurt për t'u përdorur rreth fëmijëve dhe kafshëve shtëpiake. Freshuesi i ajrit Clinex është i lehtë për t'u përdorur dhe është i përsosur për çdo shtëpi apo makinë. Me veprimin e tij të shpejtë dhe të fuqishëm, mund të jeni të sigurt që shtëpia dhe makina juaj do të kenë erë të freskët dhe të pastër.

Çmimi i rregullt €25,00
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €25,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota