Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

CESARE SPRAY

CESARE SPRAY

Freskuesi i ajrit CESARE SPRAY për makinën është zgjedhja ideale për të mbajtur makinën tuaj me erë të freskët. Me përzierjen e tij unike të vajrave natyralë të agrumeve, ky freskues ajri eliminon aromat dhe lë një aromë të këndshme që zgjat për javë të tëra. Shishja me spërkatje e lehtë për t'u përdorur ju lejon të shpërndani shpejt dhe në mënyrë të barabartë freskuesin e ajrit me përpjekje minimale. Madhësia e përshtatshme e bën atë të përsosur për t'u përdorur në çdo makinë dhe aroma e qëndrueshme do ta mbajë makinën tuaj të ketë erë të mrekullueshme për ditë të tëra. Me aromën e tij natyrale, të mbushur me agrume, freskuesi i ajrit CESARE SPRAY për makinë ofron një mënyrë efektive dhe të përballueshme për të mbajtur makinën tuaj të ketë erë të mrekullueshme.

Çmimi i rregullt €5,49
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,49
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Style
Shikoni detajet e plota