Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

CESARE CARD

CESARE CARD

Fresuesi i ajrit CESARE CARD për makinën është mënyra perfekte për të mbajtur makinën tuaj me erë të freskët dhe të pastër. Fresuesi ynë i ajrit është bërë nga vajra esencialë natyralë dhe përbërës organikë, kështu që të jeni të sigurt që po merrni cilësinë më të mirë në dispozicion. Aromat unike janë krijuar për të mbajtur makinën tuaj të mbajë erë të mrekullueshme pa e tejkaluar ajrin. Me kapëse të lehta për t'u përdorur, mund ta lidhni freskuesin e ajrit kudo në makinën tuaj për lehtësi maksimale. Shijoni një aromë të këndshme, të qëndrueshme, pa asnjë kimikate të ashpër. Zgjidhni nga një sërë aromash tona të njohura për të gjetur atë që i përshtatet më mirë makinës suaj.

Çmimi i rregullt €2,49
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €2,49
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Style
Shikoni detajet e plota