Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

CESARE

CESARE

Fresuesi i ajrit të makinave Cesare është një mënyrë e qëndrueshme dhe freskuese për të mbajtur makinën tuaj me erë të mrekullueshme. Ai përmban një përzierje unike të vajrave esencialë dhe aromave natyrale që do të krijojnë një aromë të këndshme dhe qetësuese në makinën tuaj. Fresuesi i ajrit është i lehtë për t'u përdorur, thjesht hapni kapakun dhe vendoseni në ajrin e ajrit në makinën tuaj. Me paketimin e tij tërheqës, freskuesi i ajrit të makinave Cesare është mënyra e përsosur për të shtuar një aromë të freskët dhe tërheqëse në makinën tuaj.

Çmimi i rregullt €4,99
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €4,99
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Style
Shikoni detajet e plota