Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Busy Mbushes PD + MFI 1.8 m

Busy Mbushes PD + MFI 1.8 m

Prezantimi i zgjidhjes përfundimtare të karikimit për pajisjet tuaja Apple: Kablloja e ngarkuesit PD + MFi 1,8 metra. Ky kabllo kombinon teknologjinë më të fundit të shpërndarjes së energjisë me certifikimin zyrtar të Apple MFi për të ofruar përvojën më të besueshme dhe të fuqishme të karikimit për iPhone dhe iPad tuaj. Me një gjatësi bujare prej 1,8 metrash, do të keni mjaft hapësirë për të karikuar pajisjet tuaja ndërsa rrini në divan ose kur udhëtoni. Kablloja PD + MFi është projektuar me një pjesë të jashtme të gërshetuar dhe lidhëse rezistente ndaj korrozionit, duke siguruar një lidhje të qëndrueshme dhe të besueshme që nuk do t'ju zhgënjejë. Karikoni iPhone, iPad dhe pajisjet e tjera Apple shpejt dhe me lehtësi me kabllon e ngarkuesit PD + MFi 1,8 metër.

Çmimi i rregullt €23,99
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €23,99
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota