Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Busy Mbushes PD 38 W

Busy Mbushes PD 38 W

Prezantimi i karikuesit të makinës PD 38 Wats, mënyra e përsosur për t'i mbajtur pajisjet tuaja të ndezura ndërsa jeni në lëvizje. Ky karikues kompakt është krijuar për t'u përshtatur në çdo makinë dhe është i pajtueshëm me shumicën e pajisjeve USB-C, duke e bërë atë shoqëruesin e përsosur kur jeni në lëvizje. Ai jep një fuqi të fuqishme 38 W, duke ju lejuar të karikoni shpejt pajisjet tuaja shpejt dhe me besueshmëri. Karikuesi ka një dizajn elegant dhe modern. Shijoni komoditetin e karikimit të shpejtë në lëvizje me karikuesin e makinës PD 38 Wats.

Çmimi i rregullt €11,49
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €11,49
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota