Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Busy Mbushes PD 25 W

Busy Mbushes PD 25 W

Ky karikues makine PD 25 Wats është aksesori i përsosur për të mbajtur telefonin ose tabletin tuaj të ndezur ndërsa jeni në rrugë. Me një dalje 25 W, ky karikues karikon me shpejtësi pajisjet tuaja, kështu që ju mund të vazhdoni të punoni, të luani ose të shikoni filma pa ndërprerje. Karikuesi është i lehtë dhe kompakt, kështu që përshtatet lehtësisht në tastierën qendrore ose kutinë e dorezës së çdo makine dhe veçoritë e tij të sigurisë sigurojnë që pajisjet tuaja të qëndrojnë të mbrojtura gjatë karikimit. Ai gjithashtu vjen me një port universal USB-C, duke e bërë atë të pajtueshëm me shumicën e pajisjeve moderne. Me këtë karikues makine, nuk do t'ju duhet të shqetësoheni më kurrë që pajisjes suaj t'i mbarojë lëngu.

Çmimi i rregullt €6,39
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €6,39
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota